Especial
12 Convent de Jerusalem-Matemàtic Marzal José Gallego Gallego
145 Duc de Gaeta-La Pobla de Franals Julio Monterrubio Fernández
227 Gayano Lluch-Dr. Marco Merenciano Sergio Amar Medina
44 Maestro Gozalbo-Comte d’Altea Iván Tortajada Estellés
112 Malva-Rosa – Ponz – Cavite Miguel Hernández Aguelo
83 Ciscar-Borriana Bernardo Estela Parra
22 Exposició-Misser Mascó “Cap de suro”
143 Plaça de la Reina-Pau-Sant Vicent Joan S. Blanch
181 Barri Beteró Sergio Gómez
55 Sapadors-Vicent Lleó Ángel Navarro Requena
177 Sueca-Literat Azorín Pau Soler Marchante
1  
204 Espartero-G. V. de Ramón y Cajal David Moreno Terrón
78 Plaça del Bisbe Amigó-Conca Fernando Foix Fabregat
149 Comte de Salvatierra-Ciril Amorós-Mercat de Colom Gegorio Acebedo García
9 Na Jordana Juan Jesús García Pérez
317 Camí nou de Picanya-Nicolau Primitiu Vicente Gomar Vidal
278 Joaquim Costa-Comte d’Altea Mario Pérez Sánchez
366 Santiago Rosiñol-Comte de Lumiares Manuel Martínez Reig
14 Almirall Cadarso-Comte d’Altea José Enrique Ginestar Morán
34 Plaça del Pilar José Luis Ceballos y Francisco Sanabria
1 Plaça del Mercat Central Xavier Ureña Rodenes
384 Santa Genoveva Torres-Arquitecte Tolsà-Alfahuir Vicente Torres Estal
120 Molinell-Alboraia Rubén Arcos Martí
84 Gravador Esteve-Cirilo Amorós Xavier Gámez Chisvert
 
  2  
176 Av. de Campanar-Hipòlit Rovira Manuel Martínez Reig
242 Ribera-Convent de Santa Clara José Luis Ceballos i Francisco Sanabria
28 Cuba-Literat Azorín-Pintor Gisbert Mario Pérez Sánchez
89 Sant Vicent-Periodista Azzati-Padilla Óscar Villada Sanchis
100 Arquebisbe Olaechea-Sant Marcel·lí Raúl García Pertusa
173 Jesús-Sant Francesc de Borja-Marqués de Zenete Ramon Solaz Gil
86 Blocs Platja Josep Almiñana García
187 Av. del Regne de València-Duc de Calàbria Sergio Musoles i Ana López Martín
316 Arxiduc Carles-Músic Gomis Vicente Gomar Vidal
330 Vicente Sancho Tello-Xile Salvador Ferris Cerveró
358 Andrés Piles-Salvador Tuset Xavier Gámez Chisvert
162 Grups Verge del Carme Ximo Martí Fernández
178 Illes Canàries-Trafalgar Sergio Fandos Nájera
267 Marià Benlliure-Céquia de Tormos Daniel Ballester Ortí
300 Santa Maria Micaela-Martí l’Humà Georgina Torres García (GIO)
82 Olivereta-Cerdà i Rico Juan Carlos Banacloy Cuevas
169 Major-Moraira-Natzaret Pedro Rodríguez Marín
 
  3  
375 Passeig de l’Albereda-Av. de França Gregorio Acebedo García
49 Barraca-Espadan Ximo Martí Fernández
68 Conserva-Berenguer Mallol “Artes Plásticas Pepo S.L.”
165 Pizarro-Ciril Amorós Jorge Gimeno Montaña
31 Illes Canàries-Lo Rat Penat Ángel Navarro Requena
101 Carrera de Malilla-Enginyer Joaquim Benlloch Fernando Martínez Hernández
291 General Barroso-L. Pascual y Abad Salvador Ferris Cerveró
122 Cervantes-Pare Jofré Xavier Gámez Chisvert
147 Plaça de la Verge de Lepant Miguel Balaguer Nieto
289 Isabel la Catòlica-Ciril Amorós Ángel Navarro Requena
302 Xiva-Francisco de Llano Salvador Dolz Rubio
328 Enginyer Manuel Maese-Cristóbal Llorens Salvador Dolz Rubio
6 Llanterna-Na Robella José Luis Platero Cosí
96 Quart extramurs-Velázquez Luis Enguídanos Montoro
235 Barri de la Llum Mario Cardelles Solves
129 Ramiro de Maeztu-Els Lleons Manuel Martínez Reig
33 Montortal-Torrefiel “Imaginarte Taller Creatiu”
197 Monestir de Poblet-Aparicio Albiñana, “L’Antiga de Campanar” Mario Pérez Sánchez
 
  4  
232 Pius XI-Fontanars Rubén Arcos Martí
114 Carrera de Sant Lluís-Doctor Waksman Víctor Navarro Granero
59 Aras de Alpuente-Castell de Pop Miriam García Sandemetrio
226 J.J. Dómine-Port Paco Pellicer
269 Náquera-Lauri Volpi Francisco Javier Tur Ortiz
192 Ramiro de Maeztu-Humanista Furió Álvaro Guija Moreno
228 Arquitecte Alfaro-Francesc Cubells Enrique Martínez Moncho
11 Plaça de la Mercé Vicente Domínguez Pérez
184 Indústria-Sants Just i Pastor Ángel Navarro Requena
183 Illes Canàries-Dama d’Elx Teodora Chichanova
310 Doctor Gil y Morte-Dr. Vila Barberá David Ojeda Amorós
3 Plaça del Doctor Collado Ricardo Balanzá
41 Cuba-Puerto Rico-Sueca-Filipinas Vicente Torres Estal
53 Plaça del Pintor Segrelles “Artfaller SELFA S.L.” (José López Ibáñez)
260 Barri Sant Isidre Xavier Ureña Rodenes
284 Ceramista Ros-José María Mortes Lerma Pau Soler Marchante
308 Mercat de Castella Fernando Marzo Dasí
111 Av. de Burjassot-Pare Carbonell Rubén Arcos Martí
 
  5  
61 Marqués de Montortal-José Esteve Mario Pérez Sánchez
151 Justo Vilar-Mercat del Cabanyal Vicente-Francisco Lorenzo Albert
10 Av. de l’Oest, “Els Velluters” María Esteban i Samuel Martínez
65 Serrans-Plaça dels Furs David Ojeda Amorós
288 Periodiste Gil Sumbiela-Assutzena Álvaro Guija Moreno
32 Doctor Serrano-Carlos Cervera-Clero Sergio Fandos Nájera
107 Fra Pere Vives-Bilbao Carlos Herrero Muría
45 Sagunt Barriada de sant Antoni-Pare Urbano Manuel Martínez Reig
276 Carrera de Malilla-Illa Cabrera Rubén Canet Burillo
186 Bisbe Jaime Pérez-Luis Oliag Ángel Navarro Requena
158 Albacete-Marvà Miriam García Sandemetrio
171 Ramon de Rocafull-Comte d’Alaquàs “Inmalv-Art”
214 Cristóbal Sorní-Mestre Ferran Martí Ximo Martí Fernández
74 Alqueria de Bellver-Garbí Juan Jesús García Pérez
27 Cadis-Els Centelles Vicente Torres Estal
231 Poeta Alberola-Totana Borja Llorens Mata
377 Av. de França-Alfredo Torán y Olmos Carlos Herrero Muria
247 Lleons-Poeta Más i Ros Vicente Lorenzo Albert
 
  6  
174 Pintor Salvador Abril-Peris y Valero Ángel Navarro Requena
221 Llibertat-Teodor Llorente Miguel Ángel Royo Ferrandis
188 Av. del Primat Reig-Vinaròs Juanjo Salom
5 Doctor Olóriz-Arquebisbe Fabián y Fuero Carlos Carsí García
29 Peu de la Creu-Joan de Vilarasa Mario Pérez Sánchez
56 Azcárraga-Ferran el Catòlic Vicent Torres Estal
154 Sant Vicent-Marvà Paco Gisbert
170 Regne de València-Sant Valer “La Comissión”
179 Ferros-Juan Bautista Perales Borja Llorens Mata
283 Jacinto Benavente-Reina Germana Samuel Martínez i María Esteban
303 Alemanya-El Batxiller José Luis Platero Cosí
43 Marqués de Montortal-Berni i Català Miguel Ángel Hernández Clemente
118 Acàcies-Picaio Cristian García Carrasco
380 Pintor Maella-Av. de França-Menorca Agustín Torralba Soto
216 Sur-Rubén Vela-Av. Dr. Waksman Alfonso Daniel Almiñana Benavent
30 Vall de Laguar-Pare Ferris Pedro M. Rodríguez Marín
39 Castelló-Sogorb Joaquín Foix Gellida
79 Ferran el Catòlic-Àngel Fernando García Ribas
 
  7  
121 Plaça de Luis Cano Toni Fornés
103 València-Teodor Llorente Ximo Esteve Mares
331 General Asensio-Marqués de Solferí Teodora Chichanova
156 General Pando-Serrano Flores Ángel Navarro Requena
360 Rubén Darío-Fra Lluís Colomer Juan Lluch Martí
87 Arxiduc Carles-Xiva Pau Soler Marchante
35 Joan Aguiló-Av. de Gaspar Aguilar Vicente Francisco Lorenzo Albert
144 Progrés-Teatre de la Marina Cristian García Carrasco
77 Barri de Sant Josep Lorenzo Fandos Ayuro
47 Alberic-Heroi Romeu-Ontinyent-Bon Orde Rubén Canet
230 Mossén Josep Cuenca-Pinedo Manuel José Blanco Climent
67 Luis Lamarca-Velázquez Joaquín Foix Gellida
274 Plaça de la tenda Bernat Estela Parra
17 Quart-Palomar Ricardo Balanzá Martínez
153 Sant Pere-Verge de Vallivana Salvador Dolz Rubio
285 Rodríguez de Cepeda-Lorenzo Palmireno Xavier Ureña Rodenes
350 Tribunal de les Aigües Miguel Ángel Hernández Clemente
 
  8  
325 Mestre Rodrigo-General Avilés Marc Martell (Víctor M. Valero Valero)
123 L’Alger-Enginyer Rafael Janini José Vicente Zurita Abad
194 Visitació-Oriola Toni Ramos Asensi
249 Plaça de Segòvia-Av. del Dr. Tomás Sala Raúl Sebastián Falaguera
304 Isaac Peral-Méndez Núñez “Inmalt-Art”
326 Hellín-Pere de Lluna José A. Ibor Peiró, “Pansa”
217 Espartero-Mestre Plasencia Carlos Herrero Muria
327 Pintor Pascual Capuz-Fontanars-Vicente Clavel Vicente Gomar Vidal
191 Pare Doménech-Pius XII Emilio Tamarit Simón
126 Pintor Salvador Abril-Pere III el Gran Vicente Francisco Lorenzo Albert
141 Fra J. Rodríguez-Pintor Cortina Ximo Martí Fernández
166 Santa Cruz de Tenerife-Àngel de l’Alcàsser Sergio Fandos Nájera
282 Verge de la Cabeza-J.M. Mortes Lerma José Ramón Lisarde Ferrer
319 Sant Vicent de Paül-Diputada Clara Campoamor Ramón Solaz Gil
353 Alcàsser-Iàtova Enrique Cardells Martínez
94 Mercat de Montolivet Ramón Olivares
132 Glòria-Felicitat-Tremolar, “L’Oliveral” Ximo Martí Fernández
 
  9  
62 Mossén Sorell-Corona “Cap de Suro”
225 Roser-Plaça de Calabuig Fernando Martínez Hernández
336 Serra Martes-Miquel Servet Daniel Barea Ortiz
168 Josep Benlliure-Teatre de la Marina Vicente Domínguez Pérez
180 Plaça d’Espanya Lorenzo Fandos Ayuro
71 Trinitat-Alboraia Pedro Espadero Colmenar
148 Plaça d’Alfons el Magnànim-Nau-Bonaire José Ramón Lisarde Ferrer
81 Pintor Goya-Brasil Daniel Barea Ortiz
23 Tomassos-Carles Cervera Samuel Martínez i Mery Esteban
349 Sants Just i Pastor-Serreria Toni Ramos Asensi
240 Mestre Bellver-Mariano Ribera Vicente Gomar
20 Salamanca-Comte d’Altea Juan Jesús García Pérez
320 Av. de l’Equador-Alcalde Gurrea Francisco Mesado Poveda
334 Dr Marañón-Mestre Palau Ángel Navarro Requena
236 Plaça de Jesús Juan Jesús García Pérez
270 Conca-Tramoyeres-Govern Civil José Sales Asián
125 Baró de Sant Petrillo-Enric Navarro-Leonor Jovani Jorge Gil Sapiña
15 Bosseria-Tossal Rubén Arcos Martí
 
  10  
275 Plaça del Pouet “Artes Plásticas Pepo S.L.”
259 Oltà-Juan Ramón Jiménez-Enginyer Joaquim Benlloch Fernando Urios Agües
110 Plaça de Lope de Vega Álvaro Guija Moreno
322 Barraca-Columbretes “Juanjo Falles C.B.”
64 Doctor Peset Aleixandre-En Guillem Ferrer José Ramón Espuig Escrivá
88 Bailén-Xàtiva Víctor Navarro Granero
116 Àngel de l’Alcàsser-José Maestre Paco Gisbert
142 Cuba-Buenos Aires María Teresa Melià Santamaría
245 Manuel de Falla-López Ibor-Tamarindes Lorenzo Fandos Ayoro
246 José Soto Micó-Síndic Mocholí Paco Cuadros i David Zahonero
367 Puebla de Valverde-II República Espanyola Juan José Sevilla Ortega
40 Carabasses-En Gall Rodrigo Núñez
205 Nord-Doctor Zamenhoff Daniel A. Guitarte Ortiz
239 Av. de Peris y Valero-Cuba Rafa Guillot
266 Mendizábal Carlos Herrero Muria
58 Sevilla-Dénia-Germanies Rafael i Raúl Martínez
135 Av. de Burjassot-Joaquim Ballester-Reus Carlos Ramón Araque
54 Joaquín Costa-Borriana David Ojeda Amorós
 
  11  
268 Isaac Peral-Misser Domingo Mascó Francisco Dauder Estopiña
332 Poeta Llorente-Baró de Càrcer Xaume Torrent Arenas
155 Barraca-Travessera Església del Roser Ximo Martí Fernández
75 Sagunt-Sant Guillem Francisco Fuentes Moreno
307 Ángel Villanueva-Pintor Sabater Vicente Francisco Lorenzo Albert
108 Pintor Stolz-Burgos Juan Carlos Banacloy Cuevas
2 Plaça del Mercat de Russafa David Ojeda Amorós
254 Pare Santonja-Cardenal Benlloch Vicente Almela Caballé
152 Sant Vicent-Amparo Iturbi Manuel Martínez Reig
371 Josep Maria Bayarri-Los Isidros Francisco Javier Soriano Gimeno
57 Pelai-Matemàtic Marzal Paco Gisbert
292 Mestre Arambul Sanz Inmaculada Ibáñez Marco
229 Antonio Molle-Gregorio Gea Bernardo Estela Parra
295 Camí de Montcada-Pintor Jacomart-Riu Nervió Vicente Francisco Lorenzo Albert
161 Regne de València-Ciscar Marina Puche Puche
318 Av. dels Tarongers-Universitat Politècnica-Camí de Vera “5D (5 Dimensions, 5 Dones)”
98 Mestre Aguilar-Matías Perelló-Els Centelles Javier Gisbert Rodríguez
 
  12  
37 Alt-Sant Tomàs Marc Martell (Víctor M. Valero Valero)
63 Ripalda-Soguers “Fet d’Encàrrec (Paco Pellicer)”
127 Dr. Sanchis Bergón-Túria Óscar Villada Sanchis
133 Reina-Vicent Guillot Raúl Sebastián Falaguera
218 Ausiàs March-Na Robella Víctor Navarro Granero
251 Carrera de Sant Lluís-Rafael Albiñana Xaume Torrent Arenas
264 Lepant-Joan d’Àustria José Manuel Felip Gómez
281 Ministre Lluís Mayans-Platero Suárez José Luis Platero Cosí
344 Polo y Peirolón-Ciutat de Mula Juan Manuel Varo
356 Evaristo Bas-Cullera Inmaculada Ibáñez Marco
223 Benicadell-Sant Roc “Artes Plásticas Pepo S.L.”
351 Álvaro lópez-Sant Joan de Déu “La Comissió”
354 Marqués de Lozoya-Poeta Cervera i Grifol Javier Rico Catalán
38 Costa y Borrás-Agustina d’Aragó Carlos Herranz Martínez
80 Ripalda-Beneficència-Sant Ramon Vicent Almela Caballé
109 Sant Rafael-Antón Martín Ximo Martí Fernández
146 Tres Forques-Conca-Pérez Galdós Rodrigo Núñez López
348 Cadis-Cura Femenia-Puerto Rico, “Noscarmientas” “La Comissió”
 
  13  
138 Pare Viñas-Agustín Lara José Carrasco Chiva
311 Castielfabib-Marqués de Sant Joan Eugenio Simó Muñoz
388 Manuel Melià i Fuster-Carlos Cortina José Bartolomé Navarro
128 Mestre Valls Toni Fornés
159 Dr. Manuel Candela-Beatriz Tortosa Miguel Balaguer Nieto
277 Guardacostes-Músic Jarque Cuallado José Daniel Bertó Sanchis
106 Primat Reig-Sant Vicent de Paül Fernando Marzo Dasí
189 Av. de Giorgieta-Roís de Corella Luis Enguídanos Montoro
252 María Rosa-Sant Tomàs Miguel Balaguer Nieto
272 Menéndez pelayo-Av. de Catalunya José R. Lisarde Ferrer
265 Forn d’Alcedo-Riu Segre Paco Cuadros i David Zahonero
185 Poeta Altet-Benicarló Miguel Ángel Hernández Clemente
262 Campament-La Iessa, “Carolines” José Miguel Corachán Lagunas
294 Jacinto Labaila-M. Simó Arturo Vallés Bea
212 Arts i Oficis-Actor Llorens Manuel Martínez Reig
140 San Josep de la Muntanya-Terol José R. Lisarde Ferrer
255 Pizarro-Barri Quint Juan José Sevilla Ortega
202 Humanista Mariner-Manuel Simó-Adj. Rafael i Raúl Martínez
 
  14  
160 Sant Ignasi de Loiola-Jesús i Maria Salvador Dolz Rubio
102 Fèlix Pizcueta-Ciril Amorós-Russafa Ximo Martí Fernández
293 Benimodo-Enginyer Dicenta Enric Andrés Alandi
208 Escalante-Marina Alejandro Cano Hernández
113 República Argentina-Doctor Pallarés Iranzo, “L’Amistat” Cristian García Carrasco
105 Poeta Asins-Alegret-Puçol, “Els Jovenils” Víctor Hugo Giner Blasco
150 Dr. Manuel Candela-Av. del Port Rafa Guillot
279 Matías Perelló-Lluís de Santàngel Fernando López Cabañero
19 Plaça de Sant Vult José Jarauta Navajas
48 Creu-Mislata José Mnauel Felip
130 Plaça de Patraix Vicente Espeleta García
335 L’Eliana-Cid Manuel Martínez Reig
244 José María Haro-Poeta Más i Ros Sergio Carrero Melián
139 Av. de Portugal-Fragata Miguel Banaclocha Rausell
70 Vidal de Canelles-Sánchez Coello Ximo Martí Fernández
117 Daroca-Pare Viñas Fernando Marzo Dasí
286 Plaça d’Eduardo Marquina “La Comissió”
339 Blanqueries Xavier Gurrea Belenguer
 
  15  
198 Plaça de l’Àngel Paco Pellicer
26 Ciutat de l’Artiste Faller Sara Sanz Romero
85 Cuba-Dénia Francisco Javier Soriano Gimeno
90 Nador-Miraculosa Vicente Albert García
97 Plaça de García Morato-Iecla José Enrique Giménez Verdeguer
163 Pobla del Duc-Benipeixcar Miguel Balaguer Nieto
167 En Plom-Guillem de Castro Juan Alberto Navarro Guijarro
250 Cadis-Dénia Pepe Benavent Piera
298 Pere Cabanes-Comte de Lumiares José Francisco Gómez Fonseca
324 García Lorca-Oltà Fernando Martínez Hernández
333 Mestre Serrano-Alacant Toni Fornés
341 Carters-Literat Pascual Abad Francisco Santonja
124 Luis Oliag-Mariola-Granada Juan José Salom Díaz
323 Fuencaliente-Lebón-Illes Ballears “Gotes de Foc C.B.”
342 Enginyer Vicenet Pichó-Av. de Valladolid José Antonio Marco Gómez
164 Pérez Galdós-Calixt III María Teresa Melià Santamaría
69 Sant Josep de Pignatelli-Av. del Doctor Peset Aleixandre Vicente Espeleta García
195 Gravador Jordán-Escultor Pastor María Teresa Melià Santamaría
 
  16  
104 Plaça de Rojas Clemente, “La Cordà” Josep María Felip Gómez
136 Felipe Bellver-Mare Rafols José Manuel Felip Gómez
312 Sèneca-Poeta Mas y Ros Vicente Francisco Lorenzo Albert
66 Plaça de l’Arbre Emilio Tamarit Simón
257 Músic Espí-Gravador Fabregat Manuel Martínez Reig
24 Cadis-Literat Azorín-Reina Maria Vicent Torres Estal
357 Plaça de la Moreria Toni Ramos Asensi
365 Alfara del Patriarca-Periodiste Gil Sumbiela Carlos Sevilla Lieto
215 Baró de Patraix-Conca Víctor Navarro Granero
213 Vivons-Romeu de Corbera-Adj. Fernando Martínez Hernández
207 Mestre Lope-José Carsí José Francisco Espinosa Pérez
340 Francisco Climent-Uruguai Sergio Lis Abril
362 Luz Casanova-Pare Espasa Vicente Espeleta García
13 Actor Mora-Av. de la Constitució-Grup Jesús Liñana Ferrando
 
  17  
309 Plaça del Negret Salvador Ferris Cerveró
72 Joaquín Navarro-Carrícola Xaume Torrent Arenas
73 Plaça de Santa Cruz José Manuel Felip Gómez
76 Josep Benlliure-Vicent Guillot Francisco Fuentes Moreno
95 Travessera camí de Barcelona-Camí de Montcada Vicente García Pérez
115 Frederic Mistral-Murta Vicente Domínguez Pérez
157 Sant Joan Bosco-Duc de Mandas Miriam García Sandemetrio
199 Veneçuela-Agustín Sales Enrique Cardells Martínez
314 Tres Camins de Pinedo Anna Ruiz Sospedra
361 Ciutat de Còrdova-Vicent Tomás Martí Alfonso Almiñana Benavent
370 Llorers-Arquitecte Lucini Toni Fornés
42 Plaça de la Creu-Els Àngels Rafael Cheli Collado
93 General Llorens-Doctor Marco Merenciano “La Comissió”
131 Iecla-Cardenal Benlloch “La Comissió”
209 Sant Antoni de Xirivella Vicente Almela Caballé
238 Av. de Burjassot-Serra d’Agullent José Ricardo Carrasco Chiva
248 Saineter Arniches-Arquitecte Ribes Antonio Rubiño Linares
253 Pi i Margall-Arturo Cervellera Enric Andrés Alandi
 
  18  
193 Manuel Arnau-Creu Coberta Vicente Espeleta García
258 General Barroso-Calvo Acacio Iván Martínez Velló
51 Carretera Escrivà-Cooperativa Sant Ferran Toni Ramos Asensi
329 Grup de Peixcadors del Perellonet Jorge Navarro Doñate
7 Borrull-Túria Daniel A. Guitarte Ortiz
346 Riu Tajo-Cavite Javier Gisbert Rodríguez
352 Emilio Baró-Ginesta José Antonio Marco Gómez
220 Fermín Galán-Primavera Carlos Herranz Martínez
237 Plaça dels Màrtirs-General Ibáñez Alonso Francisco Olivares i Juan Valencia
343 Pianista Martínez Carrasco-Eslida-Juan Ramón Jiménez Paco Cuadros i David Zahonero
 
  19  
60 Conchita Piquer-Monestir de Poblet Xaume Torrent Arenas
18 Sant Miquel-Plaça de Vicent Iborra, “Els Antics” Daniel A. Guitarte Ortiz
137 Quart-Túria Josemi Corachán
206 Doctor Gómez Ferrer Celso Sierra i Sergio Lis
290 Les Cases de Bàrcena Francisco Ribes López
296 Plaça d’Hondures Alejandro Cano Hernández
321 Escultor García Mas-Puerto de Santa María Arturo Vallés Bea
338 Embarcador-Historiador Betí Jorge Navarro Doñate
190 Verge de la Fuensanta Vicente Albert García
210 Alacant Vicente Espeleta García
355 Plaça Sant Joan Borja Llorens Mata
386 Menorca-Luis Bolinches, “Els jovenets” Iván Martínez Vello
364 Pius XII-Jaume Roig Santiago Parrado Dobón
305 Universitat Vella-Plaça del Patriarca José Enrique Compañ Lapuente
359 Enginyer Josep Sirera-Pius IX Paco Cuadros i David Zahonero
50 Corretegeria-Bany dels Pavesos Manuel Martínez Reig
299 María Ros-Manuel Iranzo David Zahonero del Fresno
 
  20  
222 Domingo Orozco-Bailén “La Comissió”
273 Regne de València-Mestre Serrano Alejandro Cano Hernández
373 Antigua Senda de Senent-Passeig de l’Albereda Mauri Vázquez
134 Villanueva de Castellón-Horticultor Galán “La Comissió”
21 Borrull-Socors “La Comissió”
175 Mont de Pietat Pascual R. Montés Carrasco
4 Portal de Valldigna-Salines Vicente Espeleta García
379 La Vall d’Albaida-La Canal de Navarrés, “Els Somnis” Javier Rico Catalán
16 Marqués de Caro-Doctor Chiarri Xaume Torrent Arenas
263 Salvador Giner-Gregorio Gea Xavier Bonilla Silvestre
383 L’Horta Sud-La Costera “Gotes de Foc C.B.”
369 Poetes anònims-Real de Gandia “La Comissió”
 
  21  
241 Pare Alegre-E. Navarro Víctor Navarro Granero
99 Gran Via de Ferran el Catòlic-Erudit Orellana-Juan de Mena Vicente García Pérez
196 Guillem Sorolla-Recared “Arte Efímero S.L.”
200 Carcaixent-Compromís de Casp José Antonio Marco Gómez
211 Lepant-Guillem de Castro-Plaça de l’Encarnació David San Ruperto Pérez
233 Av. de la Plata-General Urrutia Miguel López Monserrat
280 Plaça Doctor Berenguer Ferrer José R. Lisarde Ferrer
313 Plaça de Sant Roc José Manuel Felip Gómez
391 Montesa-Dr. Marañón José Luis Platero Cosí
297 Hernández Lázaro-Vall de la Ballestera Manuel García-Pardo Suárez
374 Pere Cabanes-Joan XXIII Rafael Martínez i Raúl Martínez
25 Camí d’Alba-Castell de Cullera David Zahonero del Fresno
287 Riu Bidasoa-Comte de Torrefiel Arturo Vallés Bea
234 Escalante-Amparo Guillem Alejandro Cano Hernández
385 Plaça de Vicent Castell Maiques David Zahonero i Paco Cuadros
306 Cedre-Explorador Andrés Santiago Parrado Dobón
91 Pintor Domingo-Guillem de Castro Rafael Ventura Pozo
368 Hort de Sant Valer-Av. de la Plata Vicente Espeleta García
 
  22  
8 Murillo-Palomar José Manuel Felip Gómez
119 Av. de Burjassot-Carretera de Paterna, “La Parreta” “Gota de Foc C.B.”
347 Pare Luis Navarro-Remunta “Inmal-Art”
387 Jesús Morante i Borràs- Caminot Ricard Balanzá
271 Plaça de Mossén Milà “Artes Plásticas Pepo S.L.”
52 Misser Rabassa-Poeta Maragall Juan Ruiz Recio
261 Grup Antonio Rueda Salvador Espert Corachán
363 L’Alcoià-Sagunt Xaume Torrent Arenas
46 Baix-Mesó de Morella Vicente Espeleta García
203 Juan Bautista Vives-Salvador Ferrandis Luna Rubén Arcos Martí
224 La Sequiota El Palmar Arturo Vallés Bea
389 Manuel Maelià i Fuster-María Fernanda D’Ocón Sergio Martínez Guirao
381 Sirena-Dofins-Nou Perellonet Jesús Liñana Ferrando
172 Av. Pérez Galdós-Jesús-Ministre Sosa “Emc2 Esculturas S.L”
92 Ensendra-Plaça Coll María Teresa Melià Santamaría
243 Màlaga-Doctor Montoro “La Comissió”
36 Guillem de Castro-Triador Sergio Lis
256 Blasco Ibáñez-Mestre Ripoll Alejandro Cano Hernández
182 Àngel Guimerà-Pintor Vila Prades, “Arrancapins” “La Comissión”
201 Palleter-Erudit Orellana Salvador Ponz Rubio